sepetlerin duvara asılması nasıl

Sepetleri bir duvara asmak, taze ve beklenmedik canlı bir dokusal ekran yaratır. Duvar askılı sepetler tamamen dekoratif olabilir veya özellikle posta, el havluları, eldivenler ve anahtarlar gibi küçük eşyalar için depo görevi görebilir. Sepetler ağırlık açısından hafiftir, bu nedenle basit donanım veya yapışkan bantlarla asılabilirler.

Sığ sepetlerin güzelliğini sergilemek için yapışkanlı montaj köpüğü veya küçük talaş kaldırma tırnakları kullanarak tabanlarına düz bir şekilde duvara monte edin. Daha derin sepetlerle sepetin kendisinin yapısıyla çalışabilirsiniz: Sepet kenarından dar bir kablo veya şerit dokunun, bir ilmekle bağlayın ve dekoratif bir duvar kancasından asayın. Maksimum etki için sepetleri bir odak duvarı üzerinde cömertçe gruplayın.

Sert dokuma dikdörtgen sepetler, sepet tabanlarını tırnaklarla duvara veya vidalarla ve duvar ankrajlarıyla tutturarak hafif ürünler için raflara dönüştürülebilir. Yerleştirme sepetleri kord ile birlikte bağlanabilir ve bir duvar birimi olarak asılabilir. Çanta veya torba gibi şekillendirilmiş bir sepet, sapı bir duvar kancasının üzerine yerleştirmekle asılabilir.