Çılgınca başarılı bir bahçe satışı nasıl yapılır – mallarınızı sergileyin böylece raflardan uçarlar

Yard satışları, paraya hızlı şekilde ihtiyacınız varsa, ekstra bir gelir kaynağı olabilir. Bununla birlikte, bazı insanlar genellikle mal sunumuna atfedilen kötü satışlardan dolayı hayal kırıklığına uğradılar. Genellikle önemsiz ve mal arasındaki tek fark, nasıl görüntülendiğidir. Bu nedenle, mallarınızı maksimum fayda sağlamak için hayati önem taşımaktadır.

İşlerinizi yere indirin. İstediğiniz kadar çok masayı kullanın ya da ödünç alın. Uzun, dar tablolar özellikle iyi çalışır. Ayrıca testere tezgâhlarında kontrplak kullanabilirsiniz. Alışveriş için yeterli yürüyüş alanı bırakın. Satılmayan öğelerin bir kenara bırakıldığından ve alıcıların satın almayı denememesi için “satılık değil” olarak açıkça işaretlendiğinden emin olun. “Tablo satılık değil” yazan her tabloya bir işaret koyun.

Açıkça tanımlanmış sınırlarla, temiz ve temiz olun. Tablolarınızı, koridorların bulunduğu alıcılara açık bir şekilde ayarlayın. Çim üzerinde mal sergilenmesi gerekiyorsa, parçalarınızı muşambanın üzerine koyun. Içinde herhangi bir eşya görüntülenmezse, garajdan ip alın. “İzinsiz girmek yok, lütfen” yazan bir işareti asın. Durumunuza yardımcı olursa, araç yolunuzu da atlamayı düşünebilirsiniz.

Benzer şeyleri birlikte gruplayın. Bir çit, duvar veya garaj kapısına karşı alet yalın, birbiri ardına al. Tüm bebek oyuncaklarını bebe kıyafetlerinin yanına birlikte gruplandırın, bebek kıyafeti elinizin altına alın. Resimleri yerleştirin, böylece her biri aynı anda görüntülenir. Kitaplar, alıcıların sadece tüm başlıkları görmek için aşağıya bakmaları gerektiğini gösteren dikey çizgileri olan bir masada en iyi görüntülenir. Onları güvence altına almak için kitapçıkları kullanın. Booends satılık değilse, onlara bir “satılık değil” etiketi koyun. Her çeşit mutfak eşyasını birlikte sergileyin. Koleksiyon eşyaları ve dekoratif eşyalar birlikte iyi geçiyor.

Mümkünse, yol kenarında hem erkekler hem de kadınlar için büyük malları gösterin. Örnekler aletler, çim ekipmanı, ağırlık, elektronik, mobilya, bebek dişli ve bisikletlerdir. Bunlar çabucak çalınması zor olan maddeler olmalıdır. Alıcılarınızı düşünün. Bazıları, bahçe evinin satış biçimine bakılmaksızın duracaktır. Bununla birlikte, büyük çoğunluk durmadan önce gözden geçirecektir. Gördükleri tek şey bir yığın kıyafet veya çöp torbası ise, durmaktan rahatsızlık duymazlar. Tıpkı bir ev satarken olduğu gibi, iyi bir kaldırıma itiraz etmek istiyorsunuz. Müşterilerinizi onları arabalarından çıkaracak iyi şeyler görmek istiyorlar. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden iyi mallar koyarsanız, daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Kadın, güzel, parlak bir merdiven, çim ekipmanı veya elektronik eşliğinde onu durdurmak için adamı durdurmaya ikna etmek daha kolay olacak.

Öğelerinizi çekici bir şekilde gösterin. Bu kazançlarınızdan büyük fark yaratacaktır. Bu avluya satış yapmak için iyi bir çaba sarf ettiniz. Maksimum kâr elde etmek için tüm durakları çekin. Alış veriş yapanlar etrafında gelişigüzel yerleştirilen kutuları köklendirmek zorunda bırakmayın.

Kırılmalara karşı koruma sağlamak için hassas kırılmaları tabloların arkasına doğru veya daha yukarıya yerleştirin. Ebeveynlerin, genellikle eşyalarınızla dikkatli olmayabilecek çocukları getirdiğini unutmayın.

Öğelerinizin kendilerini satmasına yardımcı olun. Masaların üzerinde şeyler olması çok yardımcı olacaktır. Çalışan elektrikli parçaları takın. Eğer bir radyo ise, biraz müzik çalın. Eğer bir lamba ise açın. Kutudaysa kutu mühürlenmedikçe çıkarın. Her mücevher parçasını ayrı ayrı yerleştirin veya asın. Mağazaların mallarını nasıl sergilediğini düşünün. Bir havlu kümesini katlayın ve en üstten en küçüğüne kadar birbirlerinin üzerine yerleştirin. Emniyet altına almak için düz bir şerit ile sarın, çekici bir grup yapın.