bir kızı taklit etme

Bazı erkekler sürekli olarak kadın gibi giyinmek isterken, diğer erkekler kısa süre kız çocuğu taklit etmek istiyorlar. Bir kız olarak giyinmek, farklı bir perspektifle yaşam hakkında değerli bilgiler sağlar. Bir kıza taklit ederken, değişen erkekler ve kadınlar hakkındaki görüşlerini görebilirsiniz. En gerçekçi kimliğe bürünme oluşturmak için saçınızı ve makyajınızı dişil özelliklerini vurgulayan bir şekilde takın. Geniş kalçaların ve ince bir belin görünümünü yaratan kız giysileri giyin.

Bir çift cımbız kullanarak kaşlarınızı topla. Cımbızın kenarını bir saçın altına kaydırın ve cımbızları birlikte sıkıştırın. Kök yüzünden ayrılana kadar saçınızı yüzünüzden çekin. Kavisli, kadınsı bir şekle gelene kadar kaşlarınızı koparmaya devam edin. Alternatif olarak, bir salon ziyaret edin ve bir kaş mumu satın alın.

İkonik, kadınsı bir stilde bir peruk takın. Popüler stiller, çene boyu bob, omuz uzunluğu bukleleri veya uzun, düz saç içerir. Daha gerçekçi bir görünüm elde etmek için, doğal saç renginizle aynı tonda bir peruk seçin.

Makyaj yapmak. Kahverengi, pembe veya altın gibi nötr bir göz farı renginde bir makyaj fırçası bastırın. Gözlerinizi kapatın ve fırçayı göz kapağınızın yüzeyi boyunca çalıştırın. Allık veya bronzlaştırıcıyla kızaran bir fırçayı daldırıp, elmacık kemiklerinize uygulayın. Rujin kavisli tarafını dudaklarınıza doğru uzatarak ruj uygulayın.

Yastıklı sutyen yap. Giysi giyen bir kadın şekli yaratın. Örneğin, geniş etekli bir elbise giyin. İnce bir figüre sahipseniz, koyu renkli bir T-shirt ve geniş pantolon veya geniş etek giyin. Bu, kadın kalçaların görünümünü yaratır. Kadın ayakkabılarınızı kıyafetinize uygun bir renkte giyin.

Boğazından konuşarak daha yüksek bir sesle konuşın. Her zamanki şarkı sesinden bir ya da iki oktav yüksek bir şarkı söyleyerek boğazınızdan konuşmaya çalışın.

Şahsen veya dijital olarak iletişim kurarken bir kız gibi davranın. İnsanlar sizinle konuştıklarında, özellikle sorunlarını ortaya çıkardıklarında dinleyin. Dikkat ve merhametle cevap vermeye çalışın ve çatışma veya zorlu insanlardan kaçının.