Sıska kot pantolonları çizmelerde nasıl tutabilirim?

Sıska kotları çizmelerde tutmak zor olabilir. Kotlar genellikle buzağı boyunca alttan toplama veya sürünme eğilimi gösterir, bu da kumaşa rulo oluşturabilir ve kendisini rahatsız hissettirir. Giydiğiniz kıyafetin türüne bağlı olarak, sıska kotlarınızı çizmelerinizde tutmak için yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekebilir. Vücuduna iyi uyan sıska jeanleri al ve belinin altına sarkmazsın. Bir kemer giymek, giydiğiniz ayakkabı türüne bakılmaksızın, kot pantolonlarınızı bacaklarınızda sıkı tutmaya yardımcı olabilir.

Süngerimsi kot pantolonlarınızı botlara koymak için lastik bantlar kullanın. Kauçuk bandın boyutuna bağlı olarak, bir kerede bir ya da iki kez her bir ayak bileği etrafını sarın. Bu, kot pantolonlarınızın dolaşmasını ve bacaklarınızı sürünmesini engeller. Normal lastikleriniz yoksa saç lastiği bantlarını da kullanabilirsiniz.

Kumaşı her pantolon bacağının altına katlayın. Kot pantolon üzerine sıkı oturan çorap üzerine koyun. Bu, kotları botunuzun içine doğru tutar ve kumaşın yığılmasını engeller.

Kırpılmış sıska kot veya Capri uzunluğu almayı düşünün. Bu tarz kot pantolonun tabanından daha uzun olduğundan ve buzağılarınızın ve ayak bileğinizin yakınında daha az kumaş olduğundan botların içinde kalma olasılığı daha yüksektir.

Esnek bir kumaştan yapılmış sıska kot takın. Bunlar düzenli sıska kot pantolon giyiyor gibi görünür ancak kumaş vücudunuza daha uyumlu olduğundan çizmelerde daha iyi durur.

Sarmaşık kotlarınızın üzerine veya altına kalın bir çift çorap koyun. Kot pantolonunu çoraplarınıza emniyete almak için bir çift emniyet pimi kullanın. Bu, kotların alt kısmında hareket etmesini önler ve botlarının içinde kalmasına yardımcı olur.