hasır sepet asmak nasıl

Hasır sepetler herhangi bir duvara rustik bir tasarım katıyor ve birkaç basit öğeyle bir tane takabilirsiniz. Kitapçıları ve oyuncakları depolamak için uzaydan odak noktası oluşturarak hasır sepetlerini kullanın. Yatay stil raflama birimi için sepetleri yan yana veya dikey bir ünite için duvara yerleştirin. Sepetin ağırlığını desteklemek için sağlam L-köşeli parantez kullanın. L-köşeli ayraçlar da çok esnektir ve bunları kullanmayı planladığınız sepet kadar genişletin. Ekstra saklama için herhangi bir odaya sepet yerleştirin ve sepetleri duvara monte ederken, aşağıda yer alan alan kullanmanız için serbest bırakılır.

Hasır sepetinin asılacağı duvardaki yeri işaretleyin. İşaretli alanların düz olduğundan emin olmak için marangozun seviyesini kullanın. Bir saplama bulucu kullanarak ek destek ve istikrar için duvarın arkasında bir saplama bulun.

Hasır sepetlerini tutmak için iki adet 16 inç L parantez kullanın. Desteği duvara yerleştirerek “L” tabanı duvara yaslanmalıdır. Vidaları, L-braketindeki önceden delinmiş deliklere ve piyasa noktalarına yerleştirin. Elektrikli bir matkap ile vidaları duvara delin.

Saplamalar matkapla daha fazla kas gerektirir, bu nedenle vidaları duvara sıkıca vurmaktan korkmayın. Sepetleri L-braketinin üzerine yerleştirin. Ağır eşyalar için, braketin maksimum ağırlık kapasitesine bakın.

Sepetin devrilmesini önlemek için, hasır sepetinin altındaki ve üst kısmının arkasına ince bir yapışkan bandı takın. Sepetin duvara yapışmasını sağlamak için sepete duvara bastırın.

Sepetlerin duvarda iki veya üç ışık nesnesi eklenerek sabitlendiğinden emin olmak için test yapın. Güvenli olduklarını bildikten sonra, sepetleri gerekli maddelerle doldurmaya başlayın.

Haset sepetlerinin içine çarpmamasını sağlamak için hasır sepetini kumaşla hizalayın. Alternatif olarak, sıralanan sepet satın alabilirsiniz.